درباره آموزشگاه سینمایی پلک (کلپ)

شرکت فیلمسازی و آموزشگاه سینمایی پلک (کلپ) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد و به عنوان دفتر فرهنگی و هنری انجمن ایران و کامرون فعالیت خود را با هدف حمایت از استعدادهای تازه در زمینه ی سینما آغاز کرد. این مجموعه علاوه بر تولید فیلم های سینمایی، سریال، برنامه های تلویزیونی و فیلم های کوتاه محفلی ست برای تمام هنرجویان و علاقه مندان به سینما. این مجموعه با برگزاری کلاس های حضوری  و کارگاه های عملی آموزشی در رشته های مختلف سینمایی وضبط دوره های مختلف مجازی علاوه بر آموزش تخصصی علاقه مندان سینما به استعدادیابی و معرفی آنها به پروژه های در حال تولید می پردازد و در تولید فیلم های منتخب هنرجویان مشارکت می کند.

ویدیو معرفی آموزشگاه

ثبت شدن اموزشگاه در سینه فونداسیون جشنواره کن

آموزشگاه سینمایی پلک (کلپ) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد و دفتر فرهنگی و هنری انجمن ایران و کامرون به عنوان یک مدرسه فیلمسازی معتبر در بخش سینه فونداسیون جشنواره کن فرانسه تایید شد و نام آموزشگاه در سایت جشنواره کن در بخش سینه فونداسیون قرار گرفته است.

از این پس هنرجویان آموزشگاه با تایید آموزشگاه می توانند فیلم های خود را برای بخش سینه فونداسیون جشنواه کن که بخش ویژه ی دانشجویان سینمایی جهان در جشنواره کن فرانسه ارسال کنند.

حضور مدارس فیلمسازی در این بخش نیاز به تایید اساتید آموزشی ، موقعیت آموزشگاه و فعالیت های پژوهشی سینمایی موسسه دارد که آموزشگاه کلپ واجد این شرایط شناخته شده است.